خرید درب ضد سرقت ویلایی

خرید درب ضد سرقت ویلایی


نکات خرید درب ضد سرقت ویلایی

جهت خرید درب ضد سرقت ویلایی در مناطق سردسیر کوهستانی و یا گرمسیر کوهستانی همچنین مناطق شرج با رطوبت بالا آتاک درب پیشنهاداتی دارد.

خرید درب ضد سرقت ویلایی مناسب مناطق کوهستانی سرد و گرم شدید

در صورتی که ویلای خود را در مناطقی مثل دماوند ، کردان و یا مناطق شبیه این ها ساخته اید پیشنهاد میکنیم از درب های ضد سرقت چوب طبیعی بلوط یا گردوی آتاک درب خرید کنید.چرا که این درب ها مقاومت بسیار بالایی در مقابل گرما و آفتاب شدید و مناسب مناطق سردسیر با آب و هوای خشک کوهستانی می باشد.

در مناطق شرجی چه دربی جهت ویلا مناسب است؟

جهت خرید درب ضد سرقت ویلایی برای مناطق شمالی و جنوبی کشور که مناسب درب اصلی ورودی ویلا یا مناسب واحد داخلی باشد پیشنهاد میکنیم از درب های ضد دیلم و‌ ضد سرقت بلوط آتاک درب استفاده نمایید.این نوع درب ها در مقابل رطوبت و موریانه نیز مقاومت بسیار بالایی دارند.

برای درب های اتاقی ویلا چه دربی مناسب می باشد؟

با توجه به اینکه در کلیه مناطق ایران اتاق در فضای داخلی قرار گرفته است و بخاطر استفاده از رنگ های گنج ترکیه در شرکت آتاک درب از کلیه درب های اتاقی ما بدون محدودیت در کلیه استان های کشور می توانید استفاده نمایید.

دیدن متن کامل مقاله  هوشمند سازی درب ساختمان

جهت سهولت انتخاب پیشنهاد میکنیم ابتدا قبل از خرید کاملا در خصوص کیفیت و نوع درب ها تحقیق نمایید سپس اقدام به خرید کنید چرا که هر منطقه از کشور آب و هوای متفاوتی دارد.

همچنین جهت راهنمایی بیشتر می‌توانید همه روزه با کارشناسان فروش شرکت آتاک درب در ارتباط باشید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *