انواع مختلف درب ضد سرقت و ضد دیلم از الزامات مهم ایمن کردن خانه‌ها و یا هرگونه مکان شغلی و فعالیت است. ویژگی اصلی و کاربرد محصولات متنوعی که در این دسته از درب‌ها قرار می‌گیرند تا اندازه زیادی از نام آن‌ها مشخص است اما جزئیات زیادی را هم در بر می‌گیرد که آشنایی با آن‌ها فرآیند خرید این محصولات را هوشمندانه‌تر می‌کند.

بهترین درب ضد سرقت

آتاک درب در جایگاه یکی از ارائه دهندگان درب ضد سرقت ترک در قالب درب‌های مونتاژ داخل ایران که امکان دسترسی به این نوع از باکیفیت‌ترین درب‌های ضد سرقت با قیمت کم‌تر برای کاربران ایرانی مهیا کرده است، تشریح و پرداختن به تعاریف مختلف و قابل طرح در این حوزه را کاربردی می‌پندارد؛ تعاریف و موضوعاتی که مهم‌ترین آن‌ها در خلال مباحث زیر قابل استخراج است.

کیفیت محصولات اتاک درب بهترین متریال برای محصولات
✅ انواع محصولات اتاک درب ضد سرقت،لابی،درب کلاسیک
✅درب های ضد دیلم درب های ضد دیلم ویلا مجتمع ها
✅قیمت درب ضد سرقت شروع قیمت از ۲۰۰۰۰۰۰ تومان
✅نمایندگی اصلی تولید کننده صادرات به ۸ کشور جهان

انواع درب ضد سرقت

ساده‌ترین تعریف را از درب ضد سرقت عنوان این محصولات ارائه می‌دهد، اما به‌طور دقیق‌تر می‌توان این نوع درب را با توجه به امکانات و فناوری‌های به‌کاررفته در طراحی و ساخت آن تعریف کرد. به‌این‌ترتیب درب ضد سرقت به هر نوع درب ورودی، درب لابی، درب پارکینگ و سایر مواردی که عنصر امنیت در آن‌ها اهمیت دارد گفته می‌شود که با استفاده از متریال مستحکم و ساختار ضد سرقت ساخته شده باشند.

اصلی‌ترین عواملی که ساختار این نوع درب را مستحکم‌تر از درب‌های معمولی می‌کند، اسکلت‌بندی قوی و استفاده از ورق‌های فولادی قطور و همچنین نصب انواع قفل ضد سرقت بر روی آن‌ها است.

 درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ترک

همچنین با تغییراتی که در سیستم تولید درب ضد سرقت ترک خود داده ایم. این نوع درب ها را با رویه ۱۲ میل تمام چوب تولید میکنیم.و در واقع شما محصولاتی می خرید که علاوه برچوب طبیعی برای افزایش ایمنی نیز از فولاد محکم و قوی ا.ستفاده شده است .

تیم آتاک درب شامل تیم نجاری ، آهنگری ، تولید و مونتاژ و نصب می باشد.همچنین تیم گارانتی و خدمات پس از فروش بعد از فروش و نصب درب به مشتریان به‌صورت شبانه‌روزی و حتی روزهای تعطیل خدمات فنی و مشاوره ای می دهند.

درب ضد سرقت ضد دیلم دارای ویژگی های خاصی می باشد. که با تلاش شبانه‌روزی مهندسان آتاک درب در جهت بهبود ایمنی درب ها ساخته و تولید شده است.

انواع درب‌های ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت را می‌توان با توجه به تنوع بسیار زیادی که در این دسته از درب‌ها وجود دارد، بر اساس معیارهای متفاوتی طبقه‌بندی کرد که مهم‌ترین آن‌ها موارد زیر است:

انواع درب ضد سرقت از لحاظ کشور تولیدکننده

در ایران انواع درب ضد سرقت که بیشترین گستردگی و تنوع را در بازار دارند، سه نوع اصلی درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ترکیه‌ای تشکیل می‌دهد. البته به‌صورت محدودتر و با تفاوت قیمتی خیلی زیاد، درب‌های ضد سرقت ساخت کشورهای اروپایی مانند ایتالیا هم موجود است، اما به این دلیل که عمومیت ندارد، در این دسته‌بندی قرار نمی‌گیرد.

در این میان انواع درب ضد سرقت ترک به دلیل ویژگی‌های فنی و ساختاری استاندارد از بهترین انواع درب ضد دیلم و ضد سرقت به شمار می‌آید و به همین علت تولیدات آتاک درب ایران بر اساس فناوری ساخت درب‌های لوکس ترک انجام می‌شود.

انواع درب ضد سرقت با جنس‌های مختلف

دسته‌بندی انواع درب ضد سرقت بر اساس جنس با توجه به نوع متریال مختلفی که در ساخت روکش و لایه بیرونی درب مورد استفاده قرار می‌گیرد، مشخص می‌شود. جنس تمامی درب‌های ضد سرقت در قسمت داخلی از ورق فولادی است اما روکش‌های آن می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

  •  درب ضد سرقت با روکش چوبی
  •  روکش درب ضد سرقت فلزی یا استیل
  • درب ضد سرقت با روکش شیشه‌ای
  •  درب ضد سرقت با روکش پلیمری

اتاک دب

تفاوت درب ضد سرقت با درب‌های معمولی

از نظر ظاهر ممکن است درب‌های ضد سرقت با درب‌های معمولی هیچ‌گونه تفاوتی نداشته باشند، بنابراین تفاوت‌های اصلی این انواع درب معطوف به سایر موارد می‌شود. اولین و مهم‌ترین تفاوت، قابلیت امنیتی بالای درب‌های ضد سرقت ترک یا سایر انواع مختلف این درب نسبت به درب‌های معمولی است، به‌طوری‌که این درب‌ها میزان دسترس‌پذیری به مکان‌های مورد استفاده را تقریباً به صفر می‌رسانند.

دیگر تفاوت درب ضد سرقت کلاسیک و درب معمولی متوجه وزن بیشتر انواع ضد سرقت است و این مسئله با توجه به استفاده از ورق‌های فولادی قطور در آن‌ها طبیعی است. تفاوت دیگری که میان این درب‌ها وجود دارد، امکان استفاده و به‌کارگیری فناوری‌های کاربردی‌تر امنیتی مانند انواع قفل ضد سرقت هوشمند است که با توجه به ماهیت درب ضد سرقت، توجیه کاربری بیشتری نسبت به درب‌های معمولی دارد.

انواع قفل درب ضد سرقت

ماهیت اصلی و کاربرد این نوع از درب‌ها ایجاد حداکثر امنیت است و برای همین انتخاب‌های زیادی در مورد قفل درب ضد سرقت وجود دارد. انواع این قفل‌ها شامل قفل‌های مرکزی، قفل‌های نیمه مرکزی، قفل چنگکی، قفل گاوصندوقی، قفل پستچی و همچنین انواع قفل هوشمند با امکانات مختلفی مانند آژیر و غیرفعال کردن سازوکار قفل از راه دور و… می‌شود.

امنیت درب ضد سرقت

ایجاد امنیت بالا با استفاده از انواع درب ضد سرقت اصلی‌ترین راهکار ایمن‌سازی محیط‌های داخلی مختلف است و بر همین اساس کیفیت عملکردی انواع مختلف این درب هم با توجه به قابلیت‌ها و توان محافظت و نفوذناپذیری آن‌ها سنجیده می‌شود. راحت‌ترین راه نفوذ پذیر کردن درب‌های معمولی وارد کردن ضربه به آن‌ها است که این مورد با استفاده از درب‌های ضد سرقت ترک یا سایر انواع باقابلیت دیگر به دلیل مقاومت و ضربه پذیری بالا به‌هیچ‌عنوان اتفاق نمی‌افتد.

این درب‌ها همچنین در مواجهه با جزئیات و خطرات امنیتی دیگر مانند هک یا شکستگی قفل‌ها و استفاده از دیلم مقاوم هستند و با پیش‌شرط خرید و نصب بهترین درب‌های ضد سرقت موجود در بازار، بیشترین امنیت را برای کاربرانشان تأمین می‌کنند.

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت

با مرور تنوع بالای این محصولات و قابلیت‌های کاربردی ویژه، تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت از مهم‌ترین اقداماتی است که باید در دستور کار افراد و پروژه‌های ساختمانی که به این مسائل اهمیت می‌دهند، قرار بگیرد. فرآیند تعویض و جایگزین کردن این درب‌ها با درب‌های معمولی بسیار ساده است و در بیشتر موارد کم‌تر از نصف روز طول می‌کشد، بنابراین معذوریت‌ها و مشکلات مربوط به زمان و به‌هم‌ریختگی محیط و این دسته از مسائل را ندارد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی

قیمت درب‌ ضد سرقت ایرانی معمولاً پایین‌تر از انواع درب ضد سرقت ترک است و مسلماً قابلیت کم‌تری هم ارائه می‌دهند. با نگاه به ماهیت اصلی استفاده از درب‌ها با قابلیت ضد سرقت، درک این موضوع مشکل نیست که ارزان بودن درب نباید ملاک انتخاب و خرید باشد، بلکه این تناسب قیمت با کاربردهای درب است که می‌تواند معیار صحیح‌تری در اختیار کاربران قرار بدهد.

نصاب درب ضد سرقت

خرید درب ضد سرقت بدون ارائه خدمات نصب آن هیچ‌گونه معنایی ندارد و ممکن است خریداران را به دردسر بیندازد یا با مشکلات نصب نامطلوب درب مواجه کند. آتاک درب با آگاهی از این موضوع خدمات نصب و اعزام تیم نصاب درب ضد سرقت را هم جزء خدمات خود قرار داده است.

در آتاک درب خدمات حمل، اندازه‌گیری قبل از نصب و بعد از نصب به چه نحو است؟

این موارد جزء خدمات اصلی آتاک درب محسوب می‌شود و خدمات آن با توجه به متغیرهایی مانند موقعیت نصب، شرایط مشتریان، شرایط فروش و… انجام می‌شود.

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

سیاست کلی مجموعه با محوریت جلب رضایت خریداران و سفارش‌دهندگان تنظیم شده است، بنابراین مانند خدمات فروش و نصب، هرگونه شرایط پرداخت هم قابل مذاکره است.

خدمات اندازه‌گیری و نصب درب ضد سرقت چه روزهایی انجام می‌شود؟

این خدمات توسط تیم آتاک درب در طول تمامی روزهای کاری قابل ارائه است و در مورد روزهای تعطیل هم با توجه به شرایط مشتری‌ها و سایر عوامل، هماهنگی‌های لازم صورت می‌گیرد.