انواع ضد سرقت مدرن

درب ها امروزه در نمونه های مختلفی تولید می شوند و هر یک از نظر ویژگی های مثبت و ظاهری تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند و شما مطابق با سلیقه و نیاز خود می توانید محصول مناسب را جهت خرید برگزینید، در ادامه شما را با دو نمونه محبوب و پرفروش آشنا می کنیم، که همگی درجه کیفی بسیار بالایی دارند و جزء نمونه های محبوب و درجه یک بازار هستند.

درب ضد سرقت مدرن و شیک:

این محصول از نظر زیبایی حرف اول را می‌ زند و همچنین لولاهای آن کاملا ضد دیلم هستند و چهار چوب آن به راحتی در جای خود قرار می گیرد و کپی قفل این محصول تقریبا غیر ممکن است و یکی از تولیدات شرکت آتاک درب است، که با رعایت تمامی جزییات دقیق و بدون کوچک ترین عیبی ساخته شده و جزء نمونه های قیمت مناسب و خاص مجموعه می باشد، که برای سال ها ظاهر زیبا و خاص خود را حفظ می کند و جنس رویه آن از متریال ضد خش تولید شده است و به راحتی دچار خط و خش نمی شود، اگر به دنبال خرید یک محصول خاص و لاکچری هستید، درب ضد سرقت مدرن را به شما توصیه می کنیم.

درب ضد سرقت جدید:

این محصول طول و عرض استانداردی دارد و از نظر وزنی کاملا سبک می باشد و شما به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید و از اتلاف انرژی در روزهای سرد و گرم سال تا حدود ۸۹ درصد جلوگیری می کند و تمامی یراق آلات به کار رفته در آن از نوع ضد زنگ و درجه یک هستند و در برابر رطوبت و ضربه بسیار مقاوم می باشند.

این محصول ایمنی هر مکان سر بسته ای را تامین می کند و از نفود سارقین جلوگیری می کند و همچنین درزگیرهای به کار رفته در آن مانع نفوذ سرما می شود. این محصول که از دیگر تولیدات شرکت آتاک درب می باشد، مطابق با اصول روز و استاندارد دنیا ساخته شده است و تمامی مشتریان از این درب رضایت کافی دارند و به راحتی و آسانی قابل نصب می باشد و در عین سادگی توجه هر کسی را به خود جلب می کند.

این درب ضد سرقت از بهترین متریال موجود در دنیا ساخته شده و تمامی اصول طراحی نوین رعایت شده است و به همین علت تفاوت بسیار زیادی با دیگر نمونه های موجود در بازار دارد و همچنین این محصول هارمونی هر مکانی را به روز و حتی خاص تر می کند.