درب لابی ضد سرقت

امروزه نصب درب های ضد سرقت در مکان های مسکونی و تجاری یکی از قست های اصلی هر ساختمان است؛ شرکت بزرگ آتاک درب با استفاده از رعایت قوانین استاندارد جهانی و مواد اولیه و با کیفیت انواع درب های ضد سرقت به روز را تولید کرده که هدف اصلی این شرکت تولید درب های با کیفیت، ایمن و لوکس است.

انواع درب لابی آتاک درب

شرکت آتاک درب با تجربه درخشان خود بیش از ۱۵ سال سابقه در تولید و صادرات انواع درب های ضد سرقت، ضد دیلم، درب های لابی و اتاقی با کیفیت و مدرن فعالیت دارد؛ نمایندگی فروش این محصولات با ارائه لیستی از درب ها و قیمت های به روز این شرکت به صورت آنلاین، محصولات را با گارانتی و به صورت تحویل یک روزه  ارائه می دهد.

درب های لابی ضد سرقت جزء مجموعه درب های شرکت آتاک درب با حفظ زیبایی چوب و به کار بردن تکنولوژی در ساخت آن برای حفظ ایمنی ساختمان های امروزی و قدیمی در نوع مسکونی و تجاری به کار می رود.

درب ضد سرقت ضد دیلم از نمونه های خاص با ویژگی های برجسته و دستاورد تلاش مجموعه و کادر مجرب شرکت آتاک درب است که با ساخت درب های بسیار مقاوم و مستحکم باعث حفظ ساختمان و جان و مال از ورود سارقین می شود.

انواع درب های که در شرکت آتاک درب تولید می گردند به صورت مدرن و کلاسیک، با توجه و تمرکز بی رقیب این شرکت نسبت به بالا بردن سطح کیفیت و استاندارد محصولات تولیدی که دارد به ۸ کشور جهان صادر می شوند.

جنس و کیفیت درب های آتاک درب

درب های ضد سرقت آتاک از ترکیب فولاد و چوب ساخته شده اند و هدف از ساخت این درب ها حفظ ایمنی ساختمان از ورود سارقان و ایجاد آرامش و اطمینان برای صاحبان و ساکنان ساختمان ها در هنگام ترک محیط است.

هدف شرکت آتاک درب تولید درب های با کیفیت و در عین حال لوکس است که برای تمامی قسمت های مختلف ساختمان نصب شوند و هر نمونه از آن ها با جدیدترین متدهای روز طراحی شده و با بهترین متریال مرغوب تولید می گردند.

شرکت بزرگ آتاک درب که تنها نماینده رسمی این درب ها است با استفاده از کادر مجرب و ماهر و قرار دادن متریال های با کیفیت در تولید این درب ها هدف تیم متخصص خود را بر روی کیفیت و لوکس بودن این محصولات قرار داده است.

آتاک درب با استفاده از به کار بردن ورق های فلزی ضخیم در ما بین درب های تولید شده در این شرکت مقاومت و استحکام آن ها را تضمین می کند و جنس چوب های به کار رفته با کیفیت، ضد خش و مستحکم آن ها نیز ظاهر زیبا و لوکس بودن محصولات را در کنار افزایش ایمنی چندین برابر می کند.