درب ضد سرقت برای ویلا آتاک درب

امروزه برای امنیت بیشتر در ساختمان ها از روش های گوناگونی استفاده می گردد. نصب دوربین های محافظتی مداربسته، نصب نرده های شاخه ای بر روی دیوارها و دیگر موارد. یکی از موارد امنیتی که در ساختمان ها کارایی زیادی داشته و به عنوان رکن اصلی محسوب می گردد درب های ضد سرقت می باشد.

انواع درب ضد سرقت برای ویلا کدام است؟

ویژگی های درب ضد سرقت خاص بوده و آنها را نسبت به دربهای معمولی متمایز نموده است. بعد از این مقدمه کوتاه در نوشته پیش رو در مورد درب ضد سرقت برای ویلا توضیحات کاملی خواهیم داد.

استفاده از درب ضد سرقت

درب ضد سرقت نوعی درب است که از لحاظ ظاهری هیچ فرقی با دیگر دربها ندارد. اما از لحاظ ساختاری از موادی ساخته شده است که از محیط داخل در برابر سرقت محافظت می کند. اگر این نوع درب ها از برندهای معروف باشند و استاندارد های لازم در ساخت آنها رعایت شده باشد، در برابر ضربه، حرارت، فشار، نفوذ و حتی آب از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

برای مردمی که امروزه نگرانی زیادی از جهت حفظ ایمنی و حریم خصوصی خود دارند درصد استفاده از این درب ها را افزایش داده است. درب های ضد سرقت سرقت در انواع و اندازه های مختلفی تولید می گردند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. در ادامه در مورد درب ضد سرقت ویلایی توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

دیدن متن کامل مقاله  خرید درب ضد سرقت ویلایی

تعریف درب ضد سرقت برای ویلا

درب های ضد سرقت ویلایی در. مقایسه با درب های ضد سرقت آپارتمانی بایستی دارای امنیت بیشتری باشند. درب ورودی ضد سرقت ویلایی حتما بایستی از مدل های با کیفیت باشد. درب های ضد سرقت ویلایی با توجه به تنوع ورودی ساختمان های ویلایی دارای ابعاد و کیفیت های متفاوتی هستند و با توجه به درخواست و نیاز نشتری به صورت دو لنگه بزرگ، یک و نیم لنگه و یک لنگه درست می شوند.

ساختمان درب های ضد سرقت ویلایی سوپر لوکس بوده و با توجه به نیاز مشتری، هزینه ای کمتر از قیمت درب ضد سرقت cnc دارد. برای درب های ضد سرقت ویلایی از قفل های با کیفیت با برند کاله ترکیه استفاده می شود. این قفل با پنج سال ضمانت خیال استفاده کنندگان را راحت می کند. همچنین درب های ضد سرقت ویلایی از امکان نصب ریموت چسمی و قفل دیجیتال نیز برخوردار می باشند.

درب ضد سرقت برای ویلا

درب ضد سرقت برای ویلا مدل فلزی

درب ضد سرقت فلزی در میان گزینه های مختلف بهترین گزینه برای استفاده در ویلاها و فضاهای بیرونی می باشد. چرا که در مقابل آفتاب، رطوبت و آب استقامت بالایی دارد. البته این نکته را یادآوری کنیم که تنها فلزی بودن درب ضد سرقت برای ویلا ملاک نمی باشد. بلکه نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده نیز بسیار حائز اهمیت است.

همانگونه که گفته شد درب ضد سرقت برای ویلا و آنهایی که در محیط بیرون ساختمان استفاده می شوند بهترین نوع درب از جنس فلز می باشد. چرا که در مقابل تاثیرات محیطی مانند آب و هوا دارای مقاومت بالاتری هستند. این نوع درب ها با رنگ الکترواستاتیک مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و نور آفتاب دارند.

دیدن متن کامل مقاله  درب ضد سرقت ترک ۱۴۰۱

درب ضد سرقت برای ویلا با جنس فلزی نوعی از درب های ضد سرقت می باشد که از فلز ۱/۵ میلیمتری تهیه شده است. این نکته لازم به ذکر لست که دربهای ضد سرقت فلزی نسبت به درب های ضد سرقت چوبی از طرح و تنوع کمتری برخوردار هستند. بیشترین رنگی که در این نوع درب ها استفاده می گردد رنگ سفید و قهوه ای می باشد.

نکته مهم دیگر این که ساخت سفارشی این دربها نیز امکان پذیر می باشد و همانگونه که گفته شد در انواع تک لنگه، یک و نیم لنگه و دولنگه ساخته می شود که بستگی به سفارش و درخواست مشتری دارد. نکته مهم دیگر در مورد درب ضد سرقت ویلایی این می باشد که در صورت درخواست مشتری می توان روکش سمت بیرون را از فلز و روکش سمت داخل را که در معرض آفتاب و رطوبت قرار ندارد از جنس چوب انتخاب نمود.

کیفیت روکش درب ضد سرقت

همانگونه که گفته شد چون درب های ضد سرقت ویلایی بیشتر در معرض عوامل جوی مانند نور آفتاب، رطوبت و باران و برف قرار دارند بایستی با کیفیت مناسبی تهیه شوند. در این زمینه به چند مورد اشاره می کنیم:

  • مهمترین اصل روکش امنیتی درب های ضد سرقت می باشد.
  • در برابر سرما و گرما روکش و رنگ آن کیفیت خود را از دست ندهد.
  • امکان جدا شدن و تعویض رویه از درب وجود داشته باشد.
  • از زیبایی دربهای ضد سرقت کاسته نشود.

سخن آخر

در این نوشته از اتاک درب به بررسی درب ضد سرقت برای ویلا پرداختیم. کلام آخر این که چون درب های ویلایی ضد سرقت و درب های لابی بیشتر در معرض آفتاب و موارد جوی قرار دارند بهتر است هنگام خرید به نکات مهمی داشته باشید. حتما درب های ضد سرقت با روکش فلز را خریداری کنید. نسبت به کیفیت رنگ آن خصوصا در قسمت بیرونی مطمئن باشید که خوب باشند.

دیدن متن کامل مقاله  روش باز کردن درب ضد سرقت در چند ثانیه

از برند ها و شرکت های معتبر خریداری کنید تا نسبت به استاندارد بودن ساختار درب مطمئن شوید. حتما درب ضد سرقت تهیه شده دارای قفل با کیفیت خصوصا در صورت امکان قفل خارجی باشد. نسبت به ضمانت درب و خدمات پس از فروش آن مطمئن گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *