تمهیدات امنیتی

تمهیدات امنیتی


تمهیدات امنیتی درب های آتاک درب چیست؟

جهت رفع نگرانی شما عزیزان از امنیت درب ضد دیلم ضد سرقت خریداری شده از آتاک درب تمهیدات امنیتی مختلفی به کار برده ایم که در این مقاله به طور خلاصه به آن ها می پردازیم.

جلوگیری از تخریب جهت ورود سارقان 

جهت جلوگیری از تخریب بخش کلید و رویه درب های آتاک درب از محفظه های فولادی قفل و روزت های ضد تخریب با اتصال به شبکه فولادی استفاده کرده ایم.

جهت عدم تخریب رویه از رویه های با ضخامت حداقل ۱۲ میل تا ۴۸ میل و اتصال ورق سراسری پشت رویه ها با اتصال به شبکه فولادی استفاده کرده ایم.

در واقع ما با تمهیدات امنیتی درب های ضد سرقت راه های تخریب محل کلید و رویه که تنها مکان های مورد استفاده سارقان می باشد را بطور کامل بسته ایم.

جلوگیری از انداختن دیلم 

جهت جلوگیری از دیلم انداختن کلیه نقاط چهار طرف لنگه را بصورت کامل کاملا با استراکچر خاص فولادی ضد دیلم شده است و سارقان به هیچ وجه نمی توانند با انداختن دیلم و یا اهرم فشار لنگه درب را از چارچوب جدا کنند.

در واقع سارقان سعی میکنند با زور و فشار اهرم و انداختن دیلم اقدام به کج کردن لنگه کنند که ما در مجموعه آتاک درب با علم و آگاهی به روش های سرقت کلیه راه های نفوذ را بسته ایم .

دیدن متن کامل مقاله  درب ضد آب و آفتاب

تمامی این نکات بستگی به قفل کامل بودن درب های آتاک درب دارد.

جهت اطلاع از تمهیدات امنیتی بیشتر می توانید با شماره های دفتر مرکزی تهران همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر تماس حاصل فرمایید .

لوکس و با کیفیت – آتاک درب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *