انواع درب ایتالیایی

تکنولوژی به کار رفته شده در درب ایتالیایی با سری درب های ساخت داخل کشور و داخل ایران تفاوت هایی بسیار زیادی از جمله این تفاوت های موارد بسیار مهمی می باشد که در تصمیم گیری خرید بسیار مهم می باشد لذا توجه شما را به مطالب ذکر شده در این مقاله جلب مینماییم

درب ضد سرقت ایتالیایی

درب ضد سرقت خارجی برند ایتالیا در ظاهر و کیفیت تفاوت بسیار زیادی نسبت به درب های ساخت داخل و نسبت به در ضد سرقت ترک دارد چرا که محور این درب ها بصورت چرخش از وسط می باشد و در این نوع درب ها لولا بصورت مخفی در وسط درب به کار برده می شود به همین دلیل و طبق درخواست های مکرر مشتریان اتاک درب ایران اقدام به واردات این نوع درب ها نموده است اما هدف نهایی تولید این درب ها در داخل می باشد.

در ضد سرقت ساخت کشور ایتالیا از لحاظ وزنی و استحکام بسیار بالار از کشورهای دیگر اروپایی می باشد همان طور که قبلا نیز اشاره شده است حداقل از لحاظ وزنی ۲ برار درب ترک می باشند

درب ایتالیایی در ظاهر و کیفیت تفاوت بسیار زیادی نسبت به درب های ساخت داخل و نسبت به در ضد سرقت ترک دارد چرا که محور این درب ها بصورت چرخش از وسط می باشد و در این نوع درب ها لولا بصورت مفی در وسط درب به کار برده می شود به همین دلیل و طبق درخواست های مکرر مشتریان اتاک درب ایران اقدام به واردات این نوع درب ها نموده است اما هدف نهایی تولید این درب ها در داخل می باشد.

در ضد سرقت ساخت کشور ایتالیا از لحاظ وزنی و استحکام بسیار بالار از کشورهای دیگر اروپایی می باشد همان طور که قبلا نیز اشاره شده است حداقل از لحاظ وزنی ۲ برار درب ترک می باشند

درب ایتالیایی

استفاده از درب های ضد سرقت امروزه به یک امر بسیار ضروری تبدیل شده است و طرفداران بسیار زیادی خواستار استفاده از این درب ها در ساختمان های خود هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی افرادی که در ساختمان های نسبتا قدیمی زندگی می کنند پس از اینکه با ویژگی ها و مزیت های درب  آشنا می شوند این تصمیم را می گیرند که از چنین درب های برای محیط زندگی شان استفاده کنند.

استفاده از درب های ضد سرقت به دلیل اینکه به راحتی قفل آن ها باز نمی شود و در برابر فشار یا ضربه دچار آسیب نمی شود منجر به جلوگیری از ورود سارقان و افراد غیرمجاز به محیط شده و از آسیب های احتمالی پیشگیری خواهد کرد.

ما همیشه به مشتریان خودمان توصیه می کنیم قبل از اینکه چنین حادثه های تلخی به سراغ آن ها بیاید در استفاده از درب های ضد سرقت بلکه موارد ایمنی دیگری مثل استفاده از دزدگیر ،دوربین مداربسته و…. را در اولویت ساختمان خود قرار بدهند.

استفاده از درب ایتالیایی

نمونه دیگری از درب های ضد سرقت وجود دارد که با عنوان درب ایتالیایی شناخته می شوند و این دربها با نمونه های ایرانی تفاوت های اساسی داشته است. تفاوت های که در چنین درب های وجود دارد می تواند تغییراتی در تصمیم گیری شما در خصوص خرید درب به وجود بیاورد. اگر قرار است یک انتخاب خوب در خصوص داشته باشید توصیه می شود ادامه این مطلب را به دقت مطالعه کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

از نظر ظاهری و کیفیت درب های ضد سرقت ایتالیایی تفاوت های چشمگیری با درب ایتالیایی و تولید داخلی داشته اند چون محور این دربها به شکل چرخش از وسط است و در وسط درب ها بصورت مخفی لولا درب بکار برده شده است و به همین جهت بسیاری از مشتریان درخواست درب ایتالیایی را از فروشندگان داشته است.

لازم است بدانید که شرکت های تولید کننده درب ایتالیایی ایرانی همواره در تلاش هستند تا دربهای را تولید نمایند که از هر نظر با نمونه های ایتالیایی همخوانی داشته باشند.

در نمونه درب های ضد سرقتی که توسط کشور ایتالیا ساخته می شوند و با نام درب ایتالیایی شناخته می شود نسبت به کشورهای اروپایی دیگر هم دارای استحکام بسیار بالایی بوده و هم در برابر موارد مختلف مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان میدهد و نسبت به درب ایتالیایی از نظر وزنی تقریبا دو برابر می باشد.

برخی از تاجران که در این صنعت فعالیت می کردند پیش تر اقدام به وارد کردن درب های ایتالیایی به درون کشور می نمودند و قیمت این نمونه درب ها بسیار بالا بود ولی متاسفانه طی سال های اخیر که نوسانات شدیدی در بازار لحاظ گردید برخی از همین تاجار نسبت به وارد کردن این درب تمایلی نشان نمیدهند و برای این کار رغبتی ندارند و به همین جهت به سراغ مدل های دیگری می روند که در نهایت قیمت تمام شده آن کمتر باشد.