باز کردن درب ضد سرقت در چند ثانیه

باز کردن درب ضد سرقت

اگر قصد دارید که درب ضد سرقت را در عرض چند ثانیه باز کنید، باید گفته شود که این کار امکان‌پذیر نیست؛ در ادامه این مقاله چند روش باز کردن درب ضد سرقت قرار گرفته است، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

 طبق بررسی های بعمل امده توسط کارشناسان این شرکت باز کردن درب ضد سرقت از هر مدلی در چند ثانیه امکان پذیر می باشد ما در این مقاله سعی داریم به شما نشان دهیم چگونه درب ضد سرقت در چند ثانیه باز میگردد اصولا باز کردن درب های ضد سرقت در چند ثانیه در صورتیکه که قفل های اصلی ان قفل نباشند به راحتی امکان پذیر می باشد.

ما بعنوان تولید کننده و وارد کننده اصلی این درب به شما توصیه می کنیم که در صورتیکه بیرون از منزل تشریف میبرید حتما کلیه قفل های پایین و بالای در ضد سرقت را تا ۳ پله اخر قفل نمایید چون در صورت عدم قفل توجه داشته باشید درب های فوق در عرض چند ثانیه  چند ثانیه توسط کارت به راحتی باز می گردد پس توجه داشته باشید لزوما داشتن درب ضد سرقت امنیت را برای شما به طور کامل فراهم نمی کند.

 

بازکردن درب ضد سرقت

آموزش باز کردن قفل درب ضد سرقت در چند ثانیه

سارقان در صورتی که شما درب ضد سرقت را بخوبی قفل نکرده باشید و حتی اگر درب ضد سرقت اتاک درب باشد باز هم به دلیل قفل نکردن شما درب را می تواند پس از چندین ساعت تلاش باز کنند بذا ما در زمان فروش و یا به انواع مختلف در سایت ها و مقالات خود به وضوح اعلام میکنیم که لطفا قبل از خروج از منزل حتما درب ضد سرقت ترک خریداری کرده خود را قفل نمایید و از قفل بودن کلیه قفل ها اطمینان حاصل کنید

دیدن متن کامل مقاله  سبک نئوکلاسیک چه تاثیری در طراحی درب ها دارد ؟

چرا که در صورتی که قفل نکرده باشید بشته به کیفیت درب زمان بازشدن درب سریعتر اتفاق می افتد مثلا در درب های ارزان قیمت موجود در بازار درب را سارقان خیلی سریع می توانند باز کنند لذا توصیه میکنیم که همیشه دقت کافی در زمان خروج از منزل داشته باشید .

حتی شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در مورد ایمنی این نوع درب ها و نحوه افزایش ایمنی و جلوگیری از باز کردن درب ضد سرقت درب ها اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. کارشناسان ما بصورن شبانه روزی اماده ارائه هم فکری و خدمات به شما می باشند تماس با مت می تواند به شما ارامش بیشتری بدهد.

بدون کلید چگونه درب ضد سرقت را باز کنیم؟

درب‌های ضد سرقت را بدون کلید به دو روش می‌توان باز کرد:

  1. اگر درب را قفل نکرده‌اید و فقط آن را بسته‌اید، به آسانی می‌توان مثل درب‌های قدیمی آن را باز کرد؛ برای این کار، احتیاج به یک فیلم‌ رادیولوژی یا یک کارت دارید. کارت یا فیلم را از سمتی که قفل قرار دارد از کنار درب به صورتی وارد کنید که کارت بالاتر از زبانه قرار بگیرد؛ حال کارت را به همان شکل پایین بیاورید و همزمان درب آپارتمان را به داخل فشار بدهید.
  2. با انجام همزمان این دو کار، زبانه با فشار کارت به عقب می‌رود و با فشار درب به سمت داخل آپارتمان، درب ضد سرقت به راحتی باز می‌شود. البته توجه داشته باشید که درب‌های ضد سرقت دارای درزگیرهای لاستیکی هستند و اگر به خوبی ریگلاژ شده باشند درز کمتری به نسبت درب‌های معمولی دارند؛ در چنین مواقعی، باز کردن درب ضد سرقت سخت و زمان‌بر است.
  3. باز کردن درب ضد سرقت قفل شده، بدون کلید توسط یک فرد عادی به هیچ‌وجه امکان پذير نیست؛ شما برای درب قفل شده، احتیاج به یک فرد حرفه‌ای دارید که قفل را باز کند.
دیدن متن کامل مقاله  مهم ترین مشخصات و ویژگی های درب های مدرن چیست؟

مدت زمانی که یک فرد حرفه‌ای برای باز کردن قفل احتیاج دارد حدودا ۴۰ دقیقه است. همچنین خوب است بدانید که این مدت زمان هیچ ربطی به تعداد قفل‌های درب یا از سمتی که زبانه قفل درگیر شده ندارد؛ چون با باز کردن قفل، همه‌ی زبانه‌های درگیر شده باهم باز می‌شوند.

اگر کلید پشت درب های ضد سرقت باشد چه باید کرد؟

اگر کلید پشت درب‌های ضد سرقت جا مانده باشد، نمی‌توان با روش کارت آن را باز کرد؛ بهتر است در این مواقع حتما از کلیدساز کمک بگیرید تا قفل درب را باز یا تعویض کند.

سیستم درب‌های ضد سرقت، بسیار بالا و حساس است؛ بنابراین بهتر است کار را به یک فرد حرفه‌ای بسپارید.

انواع قفل درب ضد سرقت

انواع قفل درب ضد سرقت

قفل کلیدی

قفل کلیدی از پراستفاده‌ترین و معروف‌ترین قفل‌های درب ضد سرقت شناخته می‌شود؛ جالب است بدانید که هر درب ضد سرقتی یک کلید اصلی و چند کلید کارگری دارد.

از کلیدهای کارگری برای زمانی استفاده می‌شود که رفت و آمد در ساختمان زیاد است و هنوز ساختمان به دست فرد اصلی نرسیده است.

هنگامی که ساختمان به دست صاحب اصلی می‌رسد، کلید اصلی جایگزین کلید کارگری می‌شود و دیگر افرادی که دارای کلید کارگری هستند به هیچ‌وجه نمی‌توانند وارد خانه شوند.

کلید درب ضد سرقت، از نوع کامپیوتری است؛ ساخت کلید از روی این نوع کلید، امکان ندارد و اگر هم امکان این کار وجود داشته باشد هر کلیدسازی نمی‌تواند آن را انجام بدهد.

قفل دیجیتال کارتی

برای مکان‌هایی مانند هتل‌ها، سازمان‌ها و… که نیاز به امنیت بسیار بالایی دارند، از قفل دیجیتال کارتی استفاده می‌کنند؛ این نوع قفل دارای قابلیت کد پذیری و سیستم کنترل مرکزی است.

دیدن متن کامل مقاله  درب ضد سرقت cnc

سازندگان قفل دیجیتال کارتی، دو عدد کلید یدک برای مواقعی که کارت گم شده باشد، تولید کرده‌اند.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

یکی از بهترین قفل‌های درب ضد سرقت، قفل دیجیتال اثر انگشتی است که می‌توان گفت برای همه‌ی درب‌ ضد سرقت مدرن، درب ضد سرقت کلاسیک و.. قابل نصب است.

برای نصب این قفل، باید در نصب اولیه قفل هر تعداد اثر انگشتی که لازم است در حافظه ذخیره کنید چون بعد امکان اضافه کردن اثر انگشت ندارید؛ توجه داشته باشید که این نوع قفل، هیچ کلیدی برای باز کردن ندارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *