قوی ترین درب ضد سرقت آتاک درب

یکی از سوالاتی که همیشه ذهن افراد خصوصا پیمان کاران و سازندگان ساختمان ها را به خود مشغول می کند استفاده از درب های ضد سرقت و بهترین و قوی ترین نوع آن می باشد. چرا که این مسئله باعث امنیت بیشتر و اطمینان خریدار و مصرف کننده می شود.

قوی ترین درب ضد سرقت کدام است؟

در مورد قوی ترین درب ضد سرقت نیز معیارهایی وجود دارد که شاخص اصلی این گونه درب ها می باشد. در متن پیش رو از آتاک درب به بررسی قوی ترین درب ضد سرقت در ایران پرداخته و پیرامون آن توضیحاتی خواهیم داد. این مدل درب ها ویژگی های خاص خود را دارند که در ادامه این مقاله بررسی شده است. برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما در اتاک درب در ارتباط باشید.

بهترین و قوی ترین درب ضد سرقت

در این مورد مهمترین دغدغه و سوالی که که پیش می آید این است که برای حفظ امنیت ساختمان، محل زندگی و یا محل کار خود چه نوع درب ضد سرقت تهیه و خریداری کنیم. برای همین در ادامه به مشخصات قوی ترین درب های ضد سرقت خواهیم پرداخت و در این مورد توضیحاتی خواهیم داد. ویژگی هایی که برای این مدل درب ها دیده می شوند عبارتند از:

دیدن متن کامل مقاله  درب ضد صدا

ضخامت چهارچوب درب ضد سرقت

اولین نکته در مورد کیفیت قوی ترین درب ضد سرقت در ایران ضخامت چهارچوب ذرب ضد سرقت می باشد که حداقل بایستی ۲۵/۱ میلی متر و ضخامت ورق لنگه درب هفت دهم میلی متر باشد. البته ممکن است برخی از فروشندگان در این مورد اغماض کرده و حقیقت را نگویند که بهتر است جهت اطمینان با کولیس از اندازه آن مطمئن گردید‌.

ذکر این نکته نیز ضروری است که برخی از تولیدات بی کیفیت با گذاشتن بتون در داخل لنگه درب باعث به اشتباه افتادن و فریب مشتری می باشند. از این رو باید در زمینه انتخاب درب دقت لازم را به کار ببرید.

سیستم قفل

نکته مهم دیگر در مورد درب های ضد سرقت در ایران در مورد سیستم قفل ان می باشد که بهترین معیار سنجش کیفیت آن ورق توپی یا سیلندر است. می توان به راحتی آن را از روی درب باز نمود‌. در صورتی که سبک باشد نشان دهنده کیفیت نامرغوب آن است. از مشخصه های دیگر بهترین درب ضد سرقت در ایران نوع قفل آن می باشد که بهتر است از نوع کاله و اصلی باشد. چرا که به دیگر نوع قفل ها اعتمادی نیست.

نوع رنگ درب ضد سرقت

نکته دیکر در مورد این نوع درب ها نوع رنگ آن می باشد که در دو نوع دکورال و چرمی وجود دارد. رنگ نوع چرمی آن از مقاومت بالاتری برخودار بوده و در مقابل خط و خش و نور مقاومت بیشتری دارد.

رویه های درب

نکته مهم و اصلی دیگر در درب های ضد سرقت قوی رویه آن می باشد. رویه این درب ها می تواند از جنس ام دی اف یا سی ان سی یا برجسته و یا پی وی سی باشد که روکش پی وی سی ضعیف ترین نوع آن می باشد. البته در این مورد روکش آلومینیونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که بهترین نوع می باشد.

دیدن متن کامل مقاله  درب های مدرن 

استفاده از چندین قفل در قوی ترین درب ضد سرقت در ایران

از دیگر ویژگی های قوی ترین درب ضد سرقت در ایران استفاده از چندین قفل در قسمت های مختلف درب می باشد. این نکته باعث ایمنی و اطمینان بیشتر می گردد. چیزی که در درب های معمولی امکان پذیر نمی باشد! درب های ضد سرقت قوی مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و شکل فیزیکی خود را از دست نمی دهند.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اتاک درب ما در ارتباط با قوی ترین درب ضد سرقت در ایران صحبت کردیم. در این زمینه نیز ویژگی های اساسی را برای درب های ضد سرقت قوی نیز بیان نمودیم. اما نکته پایانی این که در مورد خرید درب ضد سرقت سرقت مهمترین اصل را بر کیفیت آن بگذارید و به هیچ وجه ملاک را بر ارزانتر بودن درب قرار ندهید.

خرید درب ارزان قیمت ضد سرقت ممکن است علاوه بر زیان مالی ناشی از خرید کالای بدون کیفیت امکان دسترسی سارقین به منزل شما را افزایش دهند. بنابراین توصیه می کنیم هزینه بیشتری در این مورد نموده و درب لابی و درب ضد سرقت قوی تر و ایمن تری را تهیه کنید. در این راه می توانید از راهنمایی افراد خبره این امر نیز بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *