صادرات درب های آتاک درب ایران

صادرات انواع درب ضد سرقت آتاک درب

با توجه به تاریخچه ی پیدایش درب های ضد سرقت، کشور ترکیه از کشورهای های پیشگام در حوزه درب ضد سرقت در سطح جهان بوده و همواره صادرات گسترده ای به کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است. به مرور زمان و رواج گسترده درب های ضدسرقت در بازار ایران چه در از نوع اکونومی و چه از نوع لوکس، درب ضد سرقت ترک گزینه ای بسیار پر طرفدار محسوب شدند.

اما به تدریج برای خودکفایی در این حوزه و رونق تولیدات ملی و همچنین جلوگیری از هزینه های هنگفت واردات شرکت هایی نظیر آتاک درب ایران مجموعه های تولیدی در حوزه ی درب های ضد سرقت احداث نمودند و بدین ترتیب بخش اعظمی از نیازهای مصرف کنندگان و کاربران درب ضد سرقت توسط مجموعه های تولیدی داخل کشور تامین گردید.

در این میان کیفیت به عنوان مهم ترین ویژگی درب های ضد سرقت است که براساس نوع یراق آلات استفاده شده در درب ضدسرقت ،جنس و ضخامت رویه، مدل و برند دستگیره، مدل و برند قفل ها، تعداد زبانه ها و سیستم داخلی درب تعیین می شود. هرچه کیفیت این اجزا بالاتر باشد ایمنی نهایی درب بالاتر خواهد بود.

باتوجه به محصولات موجود در بازار ایران که عموما محصولات چینی و ایرانی می باشند و در مقایسه با محصولات آتاک درب ایران قابل مشاهده است که درب های چینی و ایرانی علی رغم قیمت مناسب آن ها برای کاربران، در پایین ترین کیفیت لازم جهت تامین امنیت قراردارند و علاوه براین ضخامت پایین اجزای درب شامل رویه، چارچوب کلاف منجر به کاهش وزن درب های ضد سرقت تا ۴۰ کیلوگرم گردیده است.

دیدن متن کامل مقاله  اجزای درب ضد سرقت بررسی کامل اجزا و قطعات درب ها

این در حالی است که وزن درب های شرکت آتاک درب ایران از ۱۵۰ کیلوگرم به بالا می باشد. همچنین عایق های مناسب صوتی و حرارتی استفاده شده در محصولات آتاک درب ایران، یراق آلات و قفل های متنوع و ایمن استفاده در آن ها توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است.

قفل و سیستم ایمنی درب ضد سرقت آتاک

این در حالیست که استفاده از این قفل ها از تولید کننده ی برتر یراق آلات با نام کاله ی ترکیه در محصولات آتاک درب ایران ایمنی درب ها را نیز دو چندان نموده است. علاوه این توجه به تمامی سبک های طراحی و معماری و سعی در هماهنگی محصولات با تمام سبک ها و سلیقه ها همواره از نقاط قوت مجموعه ی آتاک درب ایران بوده است.

نمایندگی فروش درب ضدسرقت آتاک

در نتیجه ی این تلاش ها در حال حاضر به عنوان اولین شرکت در ایران قابلیت تولید مدرن ترین درب های ضد دیلم و ضد سرقت  را دارد و با معماری منحصربفرد خود بر آن است که زیبایی ساختمان های کاربران را دوچندان کند.

استفاده از پنل های چوبی افقی و یا عمودی و صاف و دستگیره های سرتاسری آن که به شکل یک محافظ و به رنگ مشکی ملایم از بالا تا پایین کشیده شده، استفاده از لایه ای نازک و از جنس چوب طبیعی روکش شده که با استفاده در ساختمان هایی با جزئیات تخته های چوبی مشابه و همرنگ می تواند جذابیت ساختمان را دو چندان کند و همچنین مدل هایی با رویکرد طراحی خنثی، ترکیب پنل های چوبی و جزئیات سیاه در درب ها، درب هایی با ظاهری بافته که تضاد مناسبی با متریال هایی مانند فولاد و بتن فراهم کند از جمله ویژگی های بارز محصولات مدرن آتاک درب ایران می باشد.

دیدن متن کامل مقاله  معرفی رزت / روزت درب ضد سرقت

بدین ترتیب با توجه به موارد ذکر شده آتاک درب ایران همواره با تکیه بر پیشرفت های حوزه ی معماری در حال دگرگونی محصولات خود بوده و به طور همزمان با ارتقا کیفیت سیستم ایمنی محصولات خود پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از کاربران و مصرف کنندگان درب های ضدسرقت و داخلی در داخل کشور بوده است.

طراحی های ظریف و متناسب با سلایق گوناگون در محصولات آتاک درب ایران و همچنین سیستم ایمنی بسیار قوی محصولات این مجموعه به تدریج توجه بسیاری از کاربران درب های ضد سرقت در کشورهای دیگر را نیز به خود جلب نمود و با توجه به افزایش درخواست ها این مجموعه احداث واحد صادرات درب های ضد سرقت، درب اتاقی و درب لابی را نیز در دستور کار خود قرار داد.

بر همین اساس و با آغاز فعالیت های این واحد تاکنون محصولات این مجموعه به کشورهایی نظیر افغانستان و عراق نیز صادر شده اند و مورد استقبال بسیاری از کاربران خارجی قرار گرفته است و امید است با گسترش دامنه ی این فعالیت ها مجموعه ی آتاک درب ایران به تدریج به قطب تولیدات درب های ضد سرقت در جهان تبدیل گردد و سهم کوچکی در ارتقای هر چه بیشتر اقتصاد ایران ایفا نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *