درب لابی مشکی مدرن

درب لابی مشکی مدرن


بهترین کیفیت درب لابی مشکی مدرن

برای انتخاب درب لابی مشکی مدرن درست ابتدا شما می بایست نوع سلیقه و نوع طراحی ساختمان یا ویلای خود رو در نظر بگیرید شناخت رنگ ها و اینکه چه فضای مناسب چه رنگی می باشد را اصولا طراحان داخلی بهتر می توانند انتخاب کنند.

لذا اگر شما در انتخاب نوع و مدل درب لابی آتاک درب مردد هستید بهتر است از طراحان داخلی کمک بگیرید ما در اینجا چند نکته که می توان‌ در انتخاب به شما کمک کند را با شما بررسی می کنیم.

نمای سفید با پنجره و درب مشکی 

اگر میخواهید به ساختمان خود نمایی مدرن و سبکی مدرن بدهید بهتر است اولا از نمای سفید و یا کرم استفاده کنید و درب ضد سرقت و پنجره ها را و درب لابی ورودی ساختمان را ارتفاع بلند حداقل ۲.۸۰ در نظر بگیرید.

نمای سفید یا کرم با با درب و پنجره مشکی مات در نظر بگیرید چرا که باعث بعد دار شدن فضا و جدا شدان نما از سایر قسمت ها می گردد.

نمای بتنی با درب و پنجره مشکی

جهت نمای بتنی یا بتن های اکسپوز از درب مشکی و پنجره های مشکی می توانید استفاده کنید. همچنین درب های طرح بتن اکسپوز آتاک درب نیز می تواند جلوه ایی ویژه ایی به ساختمان شما بدهد.

دیدن متن کامل مقاله  جدیدترین مدل های درب ضد سرقت سفید

نمای ساختمان چوبی 

نمای ساختمان را اگر چوب یا ترمو کار کنید می توانید از درب های ضد سرقت چوب بلوط ما استفاده کنید که علاوه اگر این چوب ها را بصورت الوار عمودی کار کنید.

ارتفاع ساختمان را بلندتر نشان می دهد و اگر این چوب ها را افقی کار کنید عرض و حجم ساختمان را بیشتر نشان می دهد. همچنین جهت پنجره ها نیز میتوانید به رنگ چوبی استفاده نمایید.

درب مشکی آیا باعث دل مردگی و حس افسردگی می شود ؟

باید بگویمم بهتر است به مقدار کافی از رنگ مشکی و درب مشکی مدرن و چه در سایر نقاط استفاده کنید. استفاده بیش از حد از رنگ مشکی باعث می شود جزییات ساختمان شما هر چقدر هم که خوب کارکرده باشید نشان داده نشود. همچنین درب لابی ضد سرقت آتاک درب قابل تولید به انواع طرح و رنگ ها متناسب با نیاز شما است.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *