درب-ضد-سرقت-مونتاژ

درب-ضد-سرقت-مونتاژ


درب ضد سرقت مونتاژ آتاک درب 

دلیل تولید درب ضد سرقت مونتاژ بحث ایمنی یک نیاز همگانی بوده و در تمام دنیا همواره مورد توجه بوده است. همچنین با توجه به پیشرفت هرچه بیشتر این صنعت در کشور ترکیه در حوزه تولید رویه های درب ضد سرقت ترک شرکت های زیادی اقدام به تولید رویه های درب های ایمنی ترک مونتاژ نمودند و در حال حاضر از جمله پیشگامان این حوزه می باشند. در این میان با توجه به اهمیت ایمنی برای تمام ملت ها در ایران نیز شرکت هایی جهت واردات درب های ضد سرقت از کشور ترکیه ایجاد شدند

اما از جمله معضلات مهم واردات درب های ضد سرقت قیمت نهایی و تاثیر پذیری آن از نوسانات ارزی می باشد. به همین دلیل به تدریج جهت کاهش هرچه بیشتر قیمت نهایی و همچنین جهت خودکفایی در این حوزه و رونق تولید ملی شرکت هایی مانند آتاک درب ایران اقدام به ایجاد مجموعه های تولیدی درب های ضد سرقت نمودند.

مزایا درب ضد سرقت شرکت آتاک درب

به طور کلی شرکت آتاک درب ایران با در نظر گرفتن نیاز مردم به قیمت های مناسب اقدام به تولید محصولات ضد سرقت به صورت مونتاژ ترک نمود. از جمله ویژگی های بارز این محصولات سیستم ایمنی با ضریب اطمینان بالا مانند محصولات مشابه وارداتی از ترکیه می باشد. رویه های مورد استفاده در این محصولات ۱۲ میلیمتر و از جنس گردو و راش آمریکایی و بلوط می باشد.

دیدن متن کامل مقاله  قیمت درب ضد سرقت دو لنگه چوبی

شبکه داخلی نیز جهت ایمنی بیشتر از فولادهای با گرید بالا تشکیل می شود. یراق آلات مورد استفاده نیز کاله ی ترکیه می باشد. نکته ی بسیار مهم در مورد محصولات مونتاژ ترک کیفیت بسیار بالا و سیستم ضد دیلم در آن و در عین حال قیمت بسیار پایین تر نسبت به محصولات مشابه وارداتی از ترکیه می باشد. بدین ترتیب نیاز طیف گسترده ای از مردم به درب ضد سرقت با کیفیت و با قیمت مناسب قابل رفع می باشد. 

شرکت آتاک درب ایران در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب های ضدسرقت مونتاژ ترک در ایران می باشد و به عنوان اولین شرکت در ایران توان تولید درب های ضد سرقت و ضد دیلم منطبق با استانداردهای مربوطه را دارد. علاوه براین دید وسیع تیم طراحی آتاک درب ایران جهت انطباق با پیشرفت های حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی در این مجموعه شرکت آتاک درب ایران را قادر ساخت تا بتواند در حوزه تامین سلیقه های متفاوت مصرف کنندگان و سازندگان محصولات متنوعی در دسته های کلاسیک و مدرن ارائه نماید و به طور پیوسته طراحی های خود را بهبود ببخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *