درب ضد سرقت ضد آب آتاک درب

امروزه برای بالا بردن امنیت بیشتر ساختمان های مسکونی، تجاری و دفاتر استفاده از درب های ضد سرقت متداول گردیده است. این در بها طبق شرایط و امکانات خاصی ساخته می شود که باعث می گردد ضریب امنیتی بالاتری بر ساختمان حاکم شود.

قیمت فروش انواع درب ضد سرقت ضد آب و آفتاب

درب های ضد سرقت با کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. یکی از انواع این درب ها درب ضد سرقت ضد آب می باشد. در مقاله پیش در مورد این نوع درب ها و خصوصیات ساختاری آن توضیحاتی خواهیم داد.

استفاده از درب ضد سرقت

درب ضد سرقت همانگونه که از نام آن مشخص می باشد به دربی گفته می شود که مانع از ورود سارقین شود. در مقابل هر گونه دستکاری و تخریب و اهرم نمودن قابل اطمینان و دارای ایمنی می باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که اطمینان به این درب ها به منزله صد در صد نبوده. اما در مقابله با درب های معمولی دارای استحکام بیشتری هستند. همانگونه که گفته شد در برابر فشار، برش و اهرم شدن مقاومت بیشتری دارند.

درب ضد سرقت ضد آب

این درب ها معمولا به گونه ای ساخته می شوند که امکان نفوذ آب در آنها غیر ممکن و یا حداقل می رسد. درب ضد سرقت و ضد آب (ABS) از بهترین نمونه های این نوع درب ها می باشد. این نوع دربهای ضد سرقت و ضد آب دارای روکشی از جنس رزین می باشند. مانند لایه ای پلاستیکی عمل نموده و از نفوذ آب به لایه های زیرین درب جلوگیری می کند. از مدل های دیگر دربها می توان از مدل تمام چوب نام برد که با رنگ پلی استری یا رنگ پلی اورتان می توان میزان نفوذ آب را به کمترین حد ممکن رساند.

دیدن متن کامل مقاله  هزینه تعمیر درب ضد سرقت

انواع مختلف درب های ضد آب

با توجه به ویژگی ها و مشخصه ها، درب های ضد سرقت و ضد آب را به دو بخش تقسیم می کنند. درب با روکش ضد آب و درب با مغزی ضدآب. هر کدام از این مدل ها نیز شرایط خاص خود را دارند. مدل های با روکش ضدآب از دو نوع HDF و MDF هستند. در نهایت با روکشی ضدآب وکیوم می شوند. اما مدلی که دارای مغزی ضد آب است خود دو نوع دیگر را دربر می گیرد. یکی از آن ها پلی وود و دیگری پلیمری است. مدل اول خاصیت ضد آب بالایی دارد و مدل دوم بسیار ساده است.

بهترین مدل درب ضد سرقت ضد آب

در یک تقسیم بندی کلی بهترین درب ضد سرقت و ضد آب می توان درب های پلیمری مانند پلی وود یا جی ار پی نام برد که با توجه به قیمت بالا و چهارچوب مخصوصی که دارد خیلی مورد استقبال قرار نگرفته است. درب های ضد سرقت ای بی اس که از دیواره داخلی ام دی اف و رویه پلاستیکی برخوردار می باشند به عنوان پرطرفدارترین نوع این درب ها شناخته می شوند.

مزیت های درب ضد سرقت ضد آب

این مدل ها دارای مزایای زیر هستند که عبارتند از:

  • مقاومت در برابر ضربه
  • دارای مقاومت در برابر برش
  • مقاومت در برابر اهرم نمودن
  • مقاومت در برابر نفوذ پذیری آب
  • قابلیت شستتن به وسیله آب و مواد شوینده
  • تنوع و‌ زیبایی محصول نهایی
  • عایق بودن در برابر صدا و حرارت
  • ضدآب و سرما و قفل های ایمن ضد آب و رطوبت
  • قابلیت نصب دوربین چشمی و قابلیت نصب دزد گیر
دیدن متن کامل مقاله  اجزای درب ضد سرقت بررسی کامل اجزا و قطعات درب ها

با توجه به عمر طولانی و روکش های خاص این مدل از درب ضد سرقت ضد آب، شما می توانید آن ها را برای مکان های مختلفی انتخاب کنید. تنوع بسیار بالا در کنار کاربرد ها و کارایی هایی که این وسیله دارد می تواند منجر به ایجاد شرایط خاصی برای شما شود. این شرایط برای منزل و ایمنی شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. با انتخاب بهترین مدل درب ضد سرقت از آتاک درب می توانید به افزایش ایمنی خود کمک بسیاری کنید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اتاک درب ما به بررسی درب ضد سرقت ضد آب پرداخته ایم. اما نکته پایانی این که بخاطر حفظ امنیت و رعایت این مسئله بهتر است خرید این گونه درب ها را از مراکز و تولید کنندگان معتبر انجام دهید. از کیفیت این درب ها مطمئن گردید. از خرید درب های ضد سرقت ارزان قیمت جدا خودداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *