انواع درب ضد سرقت شیشه ای

مشخصات درب ضد سرقت شیشه ای

درب ضد سرقت شیشه ای ترکیب سنگ طبیعی ساخت کشور آلمان و شیشه سکوریت ۱۰ میل می باشد این درب کاملا ضد آب و ضد آفتاب می باشد و مناسب مناطق کوهستانی با آفتاب و سرمای شدید و مناسب مناطق شرجی می باشد.

مشخصات درب ضد سرقت شیشه ای

انواع درب ضد سرقت شیشه ای

امروزه برای حفظ امنیت منزل یا محیط کار از درب های ضد سرقت استفاده می شود یکی از نمونه های این محصول نوع شیشه دار آن است علاوه بر حفظ امنیت شیک و لوکس می باشد که نصب آن جلوه و زیبایی خاصی به ساختمان می دهد معمولا از این درب های ضد سرقت شیشه خور در ورودی ویلاهای بزرگ و شیک استفاده می شود درب ضد سرقت مدرن و درب ضد سرقت کلاسیک در نوع خود دارای طراحی و رنگ متنوع است.

انواع درب ضد سرقت لابی شیشه خور

از آنجا که درب لابی شیشه خور جذابیت و جلوه خاصی دارد از جمله پر فروش ترین درب های ضد سرقت شیشه خور است در تولید این درب ها از لایه های فلزی و چوبی و شیشه استفاده شده است.

دیدن متن کامل مقاله  فریم درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت لابی شیشه خور یک و نیم لنگه و دو لنگه جز این درب های ضد سرقت شیشه خور است که در تولید آنها از بهترین متریال جهت استحکام بالا استفاده شده از فولاد ضخیم برای چهار چوب و شیشه های نشکن و چوب راش یا گردو جهت رضایت مشتری استفاده شده است.

قیمت درب ضد سرقت شیشه خور

قیمت درب ضد سرقت شیشه خور بر حسب ابعاد و سایز، طراحی، نوع روکش و یراق آلات که بر روی در بکار رفته محاسبه می شود، این درب ها از دو متریال شیشه و چوب درست شده که شیشه بکار رفته بر این محصول تاثیر زیادی بر افزایش قیمت آن ندارد قیمت درب ضد سرقت یکی از فاکتورهای مهم برای خرید این محصول از سوی مشتریان است.

امنیت درب ضد سرقت شیشه ایی

یکی از درب های ورودی زیبا که جلوه خاصی به ساختمان می دهد درب ضد سرقت شیشه خور است، گاهی برخی از افراد با تفکر اشتباه به دلیل شیشه خور بودن قسمت پایین درب ضد ایمن بودن این محصول را باور ندارند،ولی این نوع طراحی هیچ تاثیری بر مقاومت و ایمن بودن درب های ضد سرقت شیشه ایی ندارند.

دو نوع از درب های ضد سرقت شیشه ایی وجود دارد که امنیت و کیفیت آنها با هم متفاوت است،یک نوع از درب های ضد سرقت است که دارای شیشه شفاف هستند که فضای داخلی ساختمان نمایان است این مدل دربها امنیت پایینی به خاطر شکسته شدن شیشه درب دارند.

نمونه دیگری از درب ضد سرقت است که دارای شیشه ونی گلس است در اصل ماده ایی شبیه شیشه است که بیشتر جنبه زیبایی را دارند بسیار مقاوم و نشکن هستند در این درب ها مقاومت و ایمنی بالایی وجود دارد.

دیدن متن کامل مقاله  درب ضدسرقت فلزی بهتر است یا چوبی

مزیت های درب ضد سرقت ترکیب شیشه و سنگ آتاک درب چیست؟

اولین مزیت این نوع درب ها با وجود استفاده از شیشه به دلیل استفاده از شبکه داخلی فولادی کاملا ضد دیلم می باشد و در صورت حتی اسیب به شیشه امکان رد شد از درب وجود ندارد 

دومین مزیت آن قابل شستشو و ضد آب بودن آن می باشد 

مزیت سوم آن زیبای خاص و مدرن بودن آن می باشد که طرفداران بسیاری دارد

درب ضد سرقت  مدل شیشه و سنگ آتاک درب قابلیت سفارش به ابعاد خاص را دارد؟

با توجه به اینکه این درب ضددیلم می باشد و دارای وزن بالایی می باشد اگر شیشه در درب تک لنگه از ابعاد ۲۸۰ بالاتر برود امکان سنگینی و انداختن آن طی زمان وجود دارد.

اما آتاک درب برای رفع این مشکل با استفاده از افزایش تعداد لولاهای استیل بزرگ ساخت ترکیه از انداختن لنگه درب در طی زمان جلوگیری میکینم شما میتوانید تا ابعاد ارتفاع ۴ متر و عرض ۴ متر به ما سفارش دهید .

پشت درب ضد سرقت شیشه ای آتاک درب به چه شکل می باشد ؟

پشت درب ضد سرقت ما در واقع داهل منزل معمولا توسط طراحان ما ساده در نظر گرفته می شود و بهتر است جهت اینکه در زمان دکوراسیون منزل به مشکل نخورید از توصیه های کارشناسان فروش ما استفاده کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *