درب لابی بلوط

درب لابی بلوط


درب دو لنگه ضد سرقت پولیشی چه دربی است؟

درب دو لنگه ضد سرقت پولیشی دارای ابعاد و طرح های مختلفی می باشد که توسط آتاک درب در سایز سفارشی و رنگ سفارشی تولید میگردد.

درب دو لنگه سفید مات و براق پولیش

با توجه به نما و معماری ساختمان درب لابی بصورت و درب دو لنگه ضد سرقت پولیشی می بایست انتخاب گردد درب های دولنگه پولیش طرفداران بسیاری دارد چرا که موجب جذابیت و لوکس بودن ساختمان میگردد که عموما بصورت ساده با طرح های خط های خاص تولید میگردد.

جهت نماهای کلاسیک با سنگ بهتر است از درب سفید مات استفاده کنید و جهت درب های نمای مدرن هم میتوانید سفید مات و هم سفید پولیشی براق استفاده کنید .

درب دو لنگه ضد سرقت منبتی 

این نوع درب از منبت های با طرح ها و شکل های خاصی تولید شده است که بسته به نما و طرح معماری ساختمان میتوانید رنگ بندی و طرح درب را از اینیستاگرام آتاک درب انتخاب کنید .

این نوع درب با تاج و ستون می بایست سفارش داده شود و عمومل درب های بلوط و درب ضد سرقت گردوی آمریکایی طرفداران بیشتری دارد.

ابعاد مورد نیاز و زمان مناسب سفارش

ابعاد مورد نیاز جهت درب دو لنگه لابی حداقل عرض ۱۷۰ و ارتفاع ۲۲۰ می باشد و بیشتر از این ابعاد نیز قابل سفارش می باشد اما توصیه میکنیم کمتر از این ابعاد فریم گذاری نکنید و قبل از اماده شدن محل می توانید از کارشناسان آتاک درب نقشه فریم گذاری درخواست نمایید.

دیدن متن کامل مقاله  درب ضدسرقت فلزی بهتر است یا چوبی

کلیه درب های دو لنگه  و درب ضد سرقت آتاک درب ضد دیلم و قابلیت اتصال به آیفون و دارای دزدگیر و سنسور هوشمند می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *