درب ضد سرقت ضد دیلم

علت تفاوت قیمت درب های ضد سرقت در بازار چیست ؟!

تنها با یک بار جستجو کردن در سایت ها متوجه خواهید شد که انواع مختلف درب های ضدسرقت با قیمت های متفاوت در بازار موجود میباشد . حال به این موضوع میپردازیم که علت تفاوت قیمت درب های ضدسرقت چیست ؟!

عوامل موثر در قیمت گذاری و تفاوت قیمت درب های ضد سرقت شامل نوع درب ، ابعاد ، روکش درب ، جنس لولاها و چهارچوب هاست .

به طور مثال چهارچوب درب های چینی ابزار نخورده و تخت است اما چهارچوب درب ضد سرقت ترک کاملا ابزار خورده هستند و این موضوع به خودی خود یکی از مهم ترین دلایل اختلاف قیمت درب های ترک و چینی است .

از طرفی لولاهای درب ضد سرقت ترک از داخل کاملا دیده میشوند اما در درب های ضد سرقت چینی لولا ها پنهان هستند .

عامل تاثیر گذار دیگر در قیمت درب های ضد سرقت , ابعاد انهاست . هرچقدر ابعاد درب موردنظر از ابعاد استاندارد بیشتر باشه ، قیمت آن نیز به طبع بیشتر است .

 

علت تفاوت قیمت درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت لوکس بخریم یا ارزان؟

سرراست‌ترین جواب به این سؤال، برای خرید درب ضد سرقت لوکس نسبت به انواع درب ارزان ارزش بیشتری قائل است چون فرض کلی بر این اصل استوار است که این نوع درب‌ها علاوه بر ظاهر بهتر از قابلیت ایمنی بالاتری هم برخوردار هستند و این موضوع با دلیل خرید درب ضد سرقت کلاسیک یا مدرن سازگارتر است. انواع درب ارزان تنها جذابیتی که برای خریداران دارند، قیمت پایین آن‌ها است، اگرچه ناآگاه‌ترین خریداران هم می‌دانند که قیمت‌های پایین تعیین شده برای آن‌ها به دلیل استفاده از متریال نامرغوب و عدم توجه به فناوری‌های به‌روز و کاربردی ساخت این سازه‌ها است.

دیدن متن کامل مقاله  عوامل موثر در امنیت درب ضد سرقت

بنابراین اگر هدف استفاده از قابلیت‌های ویژه و بهره بردن از مزیت‌های ذاتی انواع درب ضد سرقت است، اختصاص هزینه بیشتر برای آن نباید جای سؤال داشته باشد، البته با این پیش‌فرض که قیمت بالاتر درب‌های لوکس بر اساس معیارهای تخصصی ساخت آن تعیین شده باشد، نه بر اساس معیارهای بدون پایه و مبنای مشخص. بهترین راه تشخیص این مسئله هم در درجه اول در نظر گرفتن خرید از میان محصولات تولیدکنندگان معتبر و نمایندگان برندهای باکیفیت است، و در درجه دوم کسب اطلاعات کافی از ویژگی‌های کیفی انواع درب و قابلیت‌های الزامی برای درب‌هایی که در دسته درب ضد سرقت مدرن یا کلاسیک لوکس قرار می‌گیرند. این معیارها به‌طور خلاصه وزن درب، جنس روکش و سازوکارهای امنیتی تعبیه شده بر روی درب است. اطلاعات جامع در مورد این معیارها در قالب جزئیات محصولات برندهای معتبر مانند آتاک درب ارائه می‌شود و خریداران می‌توانند به توجه به آن‌ها، فرآیند خرید را با اطمینان بیشتری انجام دهند.

قیمت انواع درب ضد سرقت موجود در بازار

با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات در دسته درب ضد سرقت، قیمت این محصولات هم متفاوت است و به همین دلیل محدوده قیمت این سازه‌ها را نمی‌توان به‌طور دقیق مشخص کرد. همچنین در ایران یک عامل دائماً متغیر و در حال نوسان به اسم قیمت ارز هم مزید بر علت شده که قیمت انواع درب ضد سرقت کلاسیک یا مدرن موجود در بازار در طول زمان در یک محدوده قیمتی ثابت نماند. با این اوصاف اما بیشتر فروشندگان این محصولات معیارهای کلی برای این موضوع در نظر می‌گیرد که مهم‌ترین آن‌ها موارد زیر است و خریداران می‌توانند با توجه به آن‌ها محدوده قیمت محصولاتی را که مورد نظرشان قرار می‌گیرد تخمین بزنند و یا قیمت‌های اعلامی را اعتبارسنجی کنند.

تعیین قیمت درب ضد سرقت بر اساس کشور سازنده

کشور سازنده یا فناوری تولید انواع درب یک معیار کلی و نه قطعی تعیین قیمت این محصولات در دسته ضد سرقت است. در بازار ایران سه نوع درب ضد سرقت کلاسیک یا مدرن ایرانی، چینی و ترکیه‌ای بیشترین گستردگی را دارد. درب ترک به دلیل فناوری ساخت پیشرفته‌تر و کیفیت بالای متریال قیمت بالاتری نسبت به محصولات چینی و ایرانی دارد. برای روشن شدن حدود میزان افزایش این قیمت هم می‌توان میزان متوسط ۳۰ درصد قیمت بیشتر انواع درب ترک نسبت به بهترین درب‌های ضد سرقت ایرانی و یا چینی را در نظر گرفت؛ البته این حدود قیمتی به هیچ‌وجه قابل تعمیم به تمامی محصولات و برندها نیست و استثناهای زیادی شامل حال آن می‌شود.

دیدن متن کامل مقاله  آشنایی با تفاوت درب ضد سرقت ایرانی ، ترک

تعیین قیمت درب ضد سرقت بر اساس ظاهر

از نظر ظاهری انواع این درب‌ها با قابلیت امنیتی بالا، در دو دسته مدل‌های درب ضد سرقت کلاسیک و انواع درب ضد سرقت مدرن طبقه‌بندی می‌شوند. درب ضد سرقت لوکس عنوانی کلی است که به باکیفیت‌ترین و شکیل‌ترین این درب‌ها گفته می‌شود. تفاوت کیفیت این درب‌ها بسته با استفاده از متریال، روش‌های ساخت و قابلیت‌های در نظر گرفته شده، تا اندازه‌ای می‌تواند باشد که قیمت محصولات لوکس را تا چندین برابر محصولات ارزان بالاتر ببرد. بنابراین درکلی‌ترین حالت قیمت درب ضد سرقت لوکس را می‌توان حداقل دو برابر درب‌های معمولی در نظر گرفت.

اما مهم ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت درب های ضد سرقت خصوصا درب های آتاک درب می گردد چیست :

شرکت آتاک درب تنها تولید کننده درب های ضد دیلم با میانگین وزنی ۱۶۰ کیلوگرم در ایران است و سایز درب های بازار وزن میانگین ۶۰ کیلو گرم دارند.

همچنین ما از رویه ها ۴۸ میل چوب طبیعی بلوط آمریکایی و گردوی آمریکایی استفاده میکنیم که گران ترین و بهترین چوب در جهان می باشد.

کلیه درب های آتاک درب مجهز به سنسور و دزدگیر می باشند .

مورد سوم قفل های خاص آتاک درب می باشد که ضد تخریب و ضد دیلم و بدون مغزی می باشند که امکان سرقت را به صفر می رساند

لذا پیشنهاد میکنیم قبل از خرید حتما با بازدید از نمایشگاه ها کیفیت هارا مقایسه نمایید.

۳-بعد از رویه های چوب روکش های گردو روکش های چوبی راش مطرح می شوند.روکش های راش به دلیل نوع ساختار و پره های چوبی که در مقاطع به صورت طولی به کار برده شده اند ، حس طبیعی و چهره ی زیبایی رو به بیننده منتقل می کند.چوب راش از سری چوب های نیمه سنگین حساب می شوند و معمولا درجه ۱ و ۲ آن ها برای تولید روکش استفاده می شوند و درجه ۳ آن ها برای تولید الوار به کار می روند.

دیدن متن کامل مقاله  انواع درب ضد سرقت شیشه ای

بدین ترتیب با توجه به موارد ذکر شده آتاک درب ایران با تکیه بر پیشرفت های حوزه ی معماری همواره در حال دگرگونی محصولات خود بوده و به طور همزمان با ارتقا کیفیت سیستم ایمنی محصولات خود پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از کاربران و مصرف کنندگان درب های ضدسرقت و داخلی می باشد.

همچنین میتوان اشاره کرد که شرکت آتاک درب در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب های ضد سرقت مونتاژ ترک در ایران می باشد و به عنوان اولین شرکت در ایران توان تولید درب های ضد سرقت و ضد دیلم منطبق با استانداردهای مربوطه را دارد. علاوه براین دید وسیع تیم طراحی آتاک درب ایران جهت انطباق با پیشرفت های حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی در این مجموعه شرکت آتاک درب ایران را قادر ساخت تا بتواند در حوزه تامین سلیقه های متفاوت مصرف کنندگان و سازندگان محصولات متنوعی در دسته های کلاسیک و مدرن ارائه نماید و به طور پیوسته طراحی های خود را بهبود ببخشد.

سؤالات متداول

قیمت درب ضد سرقت ترکیه‌ای چقدر است؟

انواع درب ضد سرقت ترک با توجه به کیفیت بالاتر نسبت به انواع درب ضد سرقت ایرانی و یا درب ضد سرقت چینی، قیمت بالاتری دارند. حدود این تفاوت قیمت را می‌توان ۳۰ درصد در نظر گرفت، اما استثناهای زیادی هم دارد که اصلی‌ترین آن‌ها مربوط به تفاوت ساختاری و امنیتی و ظاهری و کاربردی درب‌های ضد سرقت لوکس ترک با درب‌های ضد سرقت اکونومی یا مقرون‌به‌صرفه‌تر ایرانی یا چینی می‌شود.

این نوع درب‌های ارزان در بازار ایران تولید کجا است؟

بیشترین درب‌های ارزان موجود در بازار ایران تولید چین و ایران است. دسته دیگری از درب‌هایی که قیمت آن‌ها نسبت به محصولات وارداتی ترکیه یا اروپا با قیمت مقرون‌به‌صرفه به درست مصرف‌کنندگان می‌رسد، تولید ایران اما تحت لیسانس و مونتاژ درب‌های معتبر ترک مانند آتاک دور است که با هزینه کم‌تر، امکان بهره بردن کاربران را از کیفیت بالای درب ضد سرقت ترک فراهم می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *