درب ضد سرقت ضد دیلم چیست

درب ضد سرقت ضد دیلم

برای ساخت چارچوب و لنگه ضد دیلم از ورق آهن با ضخامت ۲ میل صادراتی استفاده میگردد.در واق آتاک درب تنها شرکتی است که در ایران درب های ضد سرقت با ورق آهن دو میل تولید میکند.

استراکچر و شبکه داخلی درب ضد سرقت آتاک درب از فولاد سه میل قوطی ۴۰*۶۰ استفاده میگردد همچنین آتاک درب تنها شرکتی است که درب های ضد دیلم واقعی با حفاظ قفل و روزت های ضد تخریب تولید میکند.

میانیگن وزنی درب های تک لنگه استاندارد آتاک درب ۱۸۵ کیلوگرم می باشد.

درب های آتاک درب در صورت قفل بودن کامل قفل ها از طریق تخریب مغزی و یا از طریق دیلم به هیچ عنوان قابلیت باز شدن و نفوذ سارقان را ندارد.

کلیه درب های لوکس آتاک درب محهز به سیستم دزدگیر و سنسور هوشمند می باشد.

کلیه درب های لوکس آتاک درب امکان اتصال به سیستم هوشمند سازی ساختمان را دارد.

کلیه درب های ضد سرقت آتاک درب دارای گارانتی ۱۵ ساله در شرایط و محیط های عادی طبق ضوابط کارت ضمانت را دارد.

 

درب ضد سرقت ضد دیلم چیست

محصولات درب ضد سرقت ضد دیلم آتاک درب چه ویژگی های دارد؟

آتاک درب تنها شرکتی است که درب لابی با قابلیت تولید تا عرض و ارتفاع ۴ متر را دارد و بصورت سفارشی می باشد.

کلیه درب های لابی و ورودی اصلی ساختمان محصول آتاک درب امکان اتصال به آیفون کنترل از راه دور و اتصال به سیستم هوشمند سازی را دارد.

کلیه درب های لابی ضد سرقت آتاک درب به مانند تک لنگه ها چارچوب و لنگه با ورق ۲ میل تولید میگردد.

محصولات درب ضد سرقت ضد دیلم  آتاک درب چه ویژگی های برتری نسبت به سایر رقبا در بازار دارد؟

درب های اتاقی آتاک درب در دو نوع تولید میگردد نوع اول ترکیب ۷۰ درصد چوب خالص و ۳۰ درصد ام دی اف با چارچوب چوبی می باشد و نوع دوم تمام چوب خالص می باشد همچنین جهت رنگ آمیزی درب های از رنگ پلی اورتان گنج ترکیه استفاده می گردد.

درب ضد سرقت ضد دیلم آتاک درب

اما با گسترش توجهات به تولیدات ملی و حذف هزینه های هنگفت واردات شرکت هایی نظیر آتاک درب ایران اقدام به احداث مجموعه های تولیدی درب های ضد سرقت نمودند تا از این پس بخش وسیعی از نیازهای کاربران درب ضد سرقت با تولیدات داخلی کشور تامین گردد.

در این میان نکته ی حائز اهمیت در مورد این درب ها کیفیت بود . کیفیت درب های ضد سرقت براساس جنس و برند یراق آلات استفاده شده در درب ها ،جنس و قطر رویه ها، جنس و طرح دستگیره، نوع قفل ها، تعداد زبانه ها و جنس و نوع شبکه داخلی درب سنجیده می شود.

دیدن متن کامل مقاله  درب اتاق خواب مدرن و کلاسیک

ارتقای هرچه بیشتر کیفیت نیز مستقیما بر ایمنی نهایی درب تاثیرگذار است اما با توجه اندکی به محصولات موجود در بازار ایران که عموما شامل محصولات چینی و ایرانی می باشد شاهد محصولاتی با کیفیت بسیار پایین چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ سیستم داخلی هستیم.

درب های چینی و ایرانی رایج در بازار در پایین ترین کیفیت لازم نسبت به استانداردهای جهانی درب های ضد سرقت و ضد دیلم قراردارند که میتوان به ضخامت پایین اجزای درب شامل رویه، چارچوب و کلاف اشاره کرد که در مجموع منجر به کاهش وزن شدید درب های ضد سرقت تا ۴۰ کیلوگرم شده است.

در نقابل وزن درب های شرکت آتاک درب ایران از ۱۸۵ کیلوگرم به بالا می باشد. با استفاده از عایق های مناسب صوتی و حرارتی در سیستم داخلی درب، محصولات تا ۹۰ درصد عایق صوت و حرارت هستند. انتخاب یراق آلات از بهترین برندها و فراهم نمودن قفل های متنوع و ایمن نیز از جمله مزایای محصولات آتاک درب ایران می باشد.

و از این طریق و با ارتقای عمده ی کیفیت درب های ضد سرقت توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است.

استفاده قفل ها و یراق آلات تولید کننده ی برتر یراق آلات با نام تجاری کاله ی ترکیه، ایمنی درب های آتاک درب ایران را افزایش داده است. علاوه این طراحی در تمامی سبک های معماری و سعی هرچه بیشتر در هماهنگی محصولات با تمام سلیقه ها همواره از نقاط قوت مجموعه ی آتاک درب ایران می باشد.

بدین ترتیب در حال حاضر آتاک درب ایران به عنوان مجموعه ای کاملا خودکفا به عنوان اولین شرکت داخلی با توان تولید مدرن ترین درب های ضد سرقت و ضد دیلم در خدمت تمام مصرف کنندکان داخل و خارج از کشور می باشد.

اهتمام این مجموعه در استفاده از پنل های چوبی با هندسه های گوناگون و دستگیره های سرتاسری آن که با رنگ های مختلف از بالا تا پایین کشیده شده نیز از ویژگی بارز در مدل های جدید آتاک درب ایران می باشد.

استفاده از چوب طبیعی گردو، راش و بلوط آمریکایی روکش شده که با توجه به رویکرد معماری به جزئیات چوبی مشابه و همرنگ جذابیت ساختمان را دو چندان می نماید و همچنین طراحی های گاها خنثی، ترکیب پنل های چوبی و جزئیات تیره رنگ در درب ها، درب هایی با ظاهری متضاد م با متریال های ساختمانی فراهم می کند.

آتاک درب ایران همواره در تلاش است تا دربی به آرزوهای کاربرات در حوزه ی ایمنی (ضد دیلم) و زیبایی باشد. با تکیه بر پیشرفت های حوزه ی معماری مرتبا محصوللت خود را بروز رسانی نموده و به طور همزمان با ارتقا کیفیت سیستم ایمنی محصولات خود سعی در تامین نیاز کاربران و مصرف کنندگان درب های ضدسرقت و داخلی در داخل و خارج از کشور می باشد‌.

دیدن متن کامل مقاله  انواع مدل درب لابی تمام چوب مدرن

با توجه به افزایش درخواست ها این مجموعه صادرات درب های ضد سرقت، داخلی و لابی را نیز آغاز نمود و تاکنون این مجموعه به کشورهایی نظیر افغانستان و عراق نیز محصولات خود را صادر نموده است.

و با استقبال بسیاری از کاربران خارجی در تلاش است به تدریج علاوه بر تامین ایمنی هم وطنان عزیز به قطب تولیدات درب های ضد سرقت  و ضد دیلم در جهان تبدیل گردد و به نوبه ی خود سهم کوچکی در ارتقای هر چه بیشتر اقتصاد کشور و نام آوری در سطح جهان داشته باشد

چگونگی ساخت درب ضد دیلم

با توجه به این مسئله که درب ضد دیلم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و توسط بسیاری از مصرف کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد، شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا درب ضد سرقت ضد دیلم چطور ساخته می شود؟ در ابتدا باید گفت که شیوه ساخت این سری از محصولات به صورت کامل قابل بیان نیست. با این وجود برای رفع ابهاماتی که برای کاربران ممکن است پیش بیاید باید گفت که این درب ها با یک لایه ورق محافظ دو میلی متری ساخته می شود که قدرت دیلم در زمان ایجاد فشار را به خود گرفته و در واقع یک تکیه گاه برای درب ایجاد می کند. با این وجود باید گفت که درب ضد دیلم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و توسط بسیاری از کاربران استفاده می شود.

باید در نظر داشته باشید که درب ضد دیلم در مدل های مختلفی برای استفاده در سازه های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد ولی مهم ترین وجه مشترک این سری از محصولات با توجه به شیوه ساخت و متریال به کار برده شده متفاوت در هر یک، استفاده از فولاد به عنوان قاب اصلی محصول است. زمانی که از فولاد به این منظور استفاده می شود، سارقین دیگر نمی توانند از دیلم برای ورود به منزل یا محیط حفاظت شده استفاده کنند.

باید در نظر داشته باشید که امروزه استفاده از درب ضد دیلم در بسیاری از محیط ها استفاده می شود و در صورتی که متریال مورد استفاده در ساخت محصول کیفیت لازم را نداشته باشد و یا درب با دقت و ظرافت طراحی نشده باشد، عملکرد خاصی نخواهد داشت. پس در صورتی که قصد دارید نسبت به استفاده از این محصول اقدام کنید می توانید با کارشناسان متخصص در ارتباط باشید و با دریافت مشاوره خرید، بهترین محصول را انتخاب کرده و خریداری کنید. به طول کلی باید گفت که مقاومت بالا و ضخامت بالای ورق آهنی مورد استفاده در درب ضد سرقت ضد دیلم باعث می شود که این محصول مقاومت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع درب موجود در بازار داشته باشد. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدن متن کامل مقاله  مهم ترین ویژگی چهارچوب درب ضد سرقت

قیمت انواع درب ضد سرقت ضد دیلم مدرن

سوال دیگری که شاید برای شما ممکن است پیش آمده باشد آن است که درب ضد سرقت ضد دیلم با چه قیمتی در دسترس خریداران قرار می گیرد؟ درب ضد سرقت کلاسیک امروی با قیمت مناسب از طریق شرکت های معتبر در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید. در نظر داشته باشید که قیمت محصول بر اساس مسائلی همچون کیفیت محصول و همچنین کارایی آن تعیین می شود. میزان متریال مورد استفاده در این محصول نیز از دیگر مسائلی است که دارای اهمیت بسیار زیادی است.

یکی از مهم ترین ویژگی های مورد توجه در ساخت انواع درب های ضد سرقت باید در نظر داشته باشید آن است که نوع متریال به کار برده شده شاید برای برخی از مدل ها ارزان تر باشد. با این وجود قیمت بسیار ارزانی که برای برخی از مدل ها مشخص کننده آن است که درب ساخته شده شاید ضعف ساخت بسیار شدیدی داشته باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. در نظر داشته باشید که مدل های متنوعی از این محصول امروزه در بازار عرضه می شود و با توجه به امکاناتی که برای آن در نظر گرفته می شود باید نسبت به انتخاب و خرید این کالا اقدام کنید.

جمع بندی

امروزه مدل های مختلفی از انواع درب های ضد سرقت در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند نسبت به خرید و استفاده از آن اقدام کنند. در نظر داشته باشید که این محصول با قیمت بسیار مناسبی در بازار عرضه می شود و اگر به صورت مستقیم نسبت به خرید آن اقدام کنید می توانید در هزینه های خود صرفه جویی به عمل بیاورید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا در مورد درب ضد سرقت با شما صحبت کنیم. یکی از مهم ترین نمونه های این سری از محصولات را می توان نمونه های ضد دیلم دانست که امروزه در بازار عرضه شده است و خریداران می توانند با خیال راحت از آن استفاده داشته باشند. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *