ایمن ترین درب ضد سرقت

ایمن ترین درب ضد سرقت


ایمن ترین درب ضد سرقت آتاک درب چه ویژگی هایی دارد؟

ایمن ترین درب ضد سرقت تولیدی شرکت آتاک درب در واقع مدل خاصی نیست. بلکه تمامی مدل های تولیدی گروه صنعتی ATAKDOOR ضد دیلم و ضد تخریب واقعی می باشند.

چطور به ایمنی درب های آتاک درب اعتماد کنیم؟

ما در مجموعه آتاک درب پس از بررسی اینکه معمولا سارقان از چه روش های سرقت میکنند. و اینکه راه های نفوذ به منزل توسط چه روش هایی می باشد . محصولی از لحاظ استراکچر تولید کردیم که با انجام کلیه آزمایشات روی درب به هیچ وجه توسط دیلم ، تخریب یا برش امکان باز شدن ندارد.

از طرف گروه صنعتی تولید آتاک درب به شما اطمینان میدهیم ، ما ایمن ترین درب ضد سرقت در ایران را تولید میکنیم . و در صورتیکه درب قفل کامل شود به هیچ وجه قابلیت نفوذ ندارد.

دزدگیر درب های آتاک درب و سنسور هوشمند آن چطور عمل میکند؟

در صورتیکه دزد بخواهد به درب ضربه ایی توسط دیلم بزند و یا اقدام به برش یا تخریب بکند سریعا دزدگیر عمل میکند. و بدون وقفه ۲۴ ساعت آلارم بسیار قوی از خود تولید میکند.

دیدن متن کامل مقاله  قفل هوشمند درب (قفل دیجیتال)

بعضی از دوستان میپرسند صدای دزدگیر همسایه ها را اذیت خواهد کرد ، بهتر است بدانید اصولا دزدگیر کارش این است و باید صد ایجاد شود تا بقیه متوجه شوند .

آیا امکان اتصال دزدگیر به موبایل همراه وجود دارد؟

بله وجود دارد برای این کار شما سیستم موتور DESI را از ما بایستی تهیه کنید تا جای مغزی دزدگیر قرار گیرد و هوشمند سازی شود تا به موبایل وصل شود.

همچنین امکان کنترل از راه دور و گزارش گیری وجود دارد.

اگر سارقان نتوانستد وارد شوند و به درب آسیب رسید آیا قابلیت تعمیر دارد؟

در صورتیکه درب آتاک درب خریداری کردید و سارقان آسیبی به درب رساندند با توجه به اینکه ایمن ترین درب ضد سرقت توسط ما تولید میگردد نگران نباشید رویه و کلیه مواردی که آسیب خورده باشد ، قابلیت تعمیر  و تعویض دارد .

درب های چقدر عایق صوت و رو‌طوبت می باشند؟

کلیه درب های ایمنی آتاک درب تا ۹۰ درصد مانع عبور صدا ، گرد و خاک و روطوبت می شوند . و شما حتی نمی توانید یک برگه کاغذ آچار از  لای درب رد کنید.

داخل درب عایق پشم سنگ با دانستیه ۲۵۰ بصورت سراسری قرار داده شده است .

قفل های آتاک دارای چند زبانه می باشند؟ آیا دربی که از دارای زبانه های بالا و پایین باشد صرفا ایمن ترین درب ضد سرقت می باشد؟؟

درب های آتاک درب قابلیت تولید بصورت سه قفل ، دو قفل ، تک قفل و قفل مولتی را با تعداد زبانه های ۱۴ ، ۱۶ را دارد اما ما به شما توصیه میکنیم حتما در این مورد با مشاوران ما مشورت کنید و طبق راهنمایی آن ها انتخاب کنید.

دیدن متن کامل مقاله  روکوب درب ضد سرقت چیست

شرکت آتاک درب متعهد است ایمن ترین درب ضد سرقت را با تکنولوژی بریتر از درب ضد سرقت ترک تولید و روانه بازار میکند.

جهت دریافت مشاوره و لیست قیمت می توانید در روزهای عادی از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ با شمارهای زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۴۴۹۷۳۳۶۰

۰۹۱۹۳۹۷۲۴۳۴

جهت دریاقت کاتالوگ و مشاهده مدل ها و جزییات محصولات آتاک درب اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *